На міському автобусному маршруті з`явиться четверта «тимчасова» п`ятірка

290

На вчорашньому черговому засіданні виконавчого комітету Олександрійської міської ради було затверджено ще одного тимчасового перевізника на автобусному маршруті №5/1, повідомляє «Голос Громади».

Як повідомлялося раніше, міська рада нещодавно в односторонньому порядку розірвала договори з усіма без винятку приватними перевізниками громадського транспорту, мотивуючи такий кардинальний крок систематичним невиконанням підрядниками транспортної послуги ряду договірних умов  попереднього конкурсу. А до проведення наступного конкурсу з визначення перевізників було призначено тимчасових виконавців послуги перевезень пасажирів. Така пертурбація негайно викликала купу проблем для пасажирів у вигляді нерегулярності рейсів та переповнених автобусів, особливо на найбільш жвавих маршрутах і в першу чергу – на п`ятому. Ці інтернет-новини відразу ж тоді зарясніли обуреними коментарями читачів-пасажирів: мовляв, міська влада «побила горщики»  з перевізниками, а страждають, як завжди, мешканці міста…

Читайте також:  Скоро Новий рік: де в Олександрії продаватимуть ялинки?

Отже, на даний час забезпечувалося виконання маршрутів тимчасовими перевізниками лише трьох графіків «п`ятірки»:  №№ 5/2, 5/3 і 5/4 замість звичних чотирьох. А четвертим перевізником, котрий щойно тимчасово погодився возити пасажирів від БАМу до 8-ї школи, стала фізична особа-підприємець Юнак К.Ю., яка за рішенням виконкому виконуватиме перевезення за графіком №5/1 до проведення конкурсу.  На лінію вийде автобус великої пасажиромісткості. Новий конкурс, нагадаємо, відбудеться у грудні поточного року.

Читайте також:  Кримінальні події тижня в Олександрії: «серійний» злодій приватного сектору

БЕЗ КОМЕНТАРІВ