На Олександрійщині розпочато осінній призов громадян на строкову військову службу

124

Відучора в Україні й Олександрії зокрема, розпочато осінній призов на строкову військову службу, повідомляє Голос Громади.

Призовна кампанія триватиме до 31 грудня.

Призову на строкову військову службу підлягають громадяни України чоловічої статі, віком від 20-27 років, з 18 до 20 за бажанням призовника. Основним завданням під час проведення чергового призову, як і раніше, є недопущення зниження якісної характеристики призовного ресурсу, який направляється для комплектування військ.

Читайте також:  Рятувальна служба у вихідні гасила різні займання

Після отримання повістки призовник має з’явитися до військового комісаріату. За невиконання військового обов’язку порушнику загрожує адміністративна чи кримінальна відповідальність: від штрафу розміром 5—7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян аж до обмеження волі строком до трьох років.

Згідно ст.17 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу»
призову на строкову в/службу не підлягають громадяни України, які за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону отримають відстрочки.
– за сімейними обставинами;
– за станом здоров’я;
– для здобуття освіти;
– для продовження професійної діяльності (педагогічні з вищою освітою та медичні працівники у сільській місцевості за умови повного навантаження, зареєстровані священнослужителі, сільські, селищні, міські голови, кандидати (доктори) наук, які працюють за цим напрямком, резервісти, працівники органів внутрішніх справ).
Призовники, яким надана відстрочка, зобов’язані щороку до 1 жовтня подавати військовим комісаріатам документи, що підтверджують їх право на відстрочку.

Читайте також:  Яка вакцина сьогодні є в Олександрії?

За інформацією сторінки «Олександрійський ОМВК» у Фейсбук.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ