На Олександрійщині викрили шахрая, який привласнив кошти на лікування малюка

427

Скориставшись довірою рідних тяжкохворого хлопчика, шахрай за допомогою низки маніпуляцій знімав кошти з картки на яку батьки збирали кошти на дороговартісну операцію для їх дитини.

Проте, мама хлопчика здогадалась, що з банківського рахунку, відкритого для збору коштів на лікування однорічного Даніїла Калько, невідомі знімають кошти та повідомила про це правоохоронців.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт ГУ НП в Кіровоградській області.

Читайте також:  Планові відключення світла в Олександрії на другу половину липня

Поліцейські згодом вийшли на слід 29-річного чоловіка, мешканця Олександрійщини, який вже притягувався  до кримінальної відповідальності за скоєння розбійного нападу. Як виявилось, дізнавшись про біду у родині з сюжету журналістів, чоловік скористався вказаними в оголошенні реквізитами, а згодом із допомогою мобільного додатку провів банківську операцію та привласнив благодійні внески.

За цим фактом триває розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за статтею шахрайство Кримінального кодексу України.

Читайте також:  Без направлення лікаря: відтепер на Кіровоградщині всі охочі можуть здати тест на COVID-19

Про хворобу нашого  сина ми дізналися не відразу. Пройшли ретельне медичне обстеження, встановили діагноз, з’ясували, яким чином можемо провести лікування. Для того, аби операція пройшла успішно, її потрібно зробити якнайшвидше, а це значна сума коштів, яких не маємо. Звернувшись до журналістів, ми вірили, що люди не залишаться байдужими і відгукнуться. Шкода, що знайшовся і той, кому «не пекли» руки дитячі гроші. Я щиро дякую працівникам поліції за їх роботу. Спасибі, що належним чином виконують свої обов’язки та допомагають людям, – говорить мама Даніїла.

Читайте також:  Лікарку, яка оперувала олександрійку під час пологів, що згодом померла, відсторонили від роботи
фото: Національна Поліція України

БЕЗ КОМЕНТАРІВ