На Олександрійському центральному ринку горіла електропроводка і мало не виникла масштабна пожежа (ВІДЕО)

262

Минулими вихідними у комунальному підприємстві «Олександрійський центральний ринок» сталося загоряння електромережі, яке мало не спричинило пожежу майже у самому центрі ринку, повідомляє «Голос Громади» з посиланням на відеохостинг YouTube.

Як демонструє відеоролик авторства «Спорт Александрия» і розповідають очевидці події, жителі міста Юрій Кузнєцов та інші, загорівся розподільчий пристрій, встановлений на опорі повітряної електролінії на території базару. Поки розподільча коробка палахкотіла на недосяжній висоті, власники навколишніх торгівельних контейнерів встигли збігати до приміщення адміністрації ринку, щоб викликати штатного електрика, але ні його, ні керівництво ринку людям знайти не вдалося. Тим часом джерело горіло дедалі дужче, з нього на дах найближчого контейнера почали падати шматки палаючої ізоляції, загрожуючи таким чином масштабною пожежею. Особливу смертельну небезпеку становило те, що у разі падіння відгорілого електропровода  на металевий дах якогось із контейнерів та враховуючи вологу погоду, яка була минулих вихідних, під електричною напругою вмить могли опинитися десятки, якщо не сотні, людей – як продавців, так і відвідувачів ринку і тоді наслідки могли б бути дуже тяжкими…

Читайте також:  Шестеро олександрійських майбутніх «олімпійців» змінять місце проживання

Врешті знешкодили небезпечне джерело загоряння викликані рятувальники служби МНС, які за лічені секунди ручним вогнегасником загасили вогонь.

Все добре, що добре закінчується. Але у «пересічних громадян» відразу виникли декілька запитань: чому не спрацювала система електричного захисту, яка повинна була знеструмити мережу у разі короткого замикання або її перенавантаження і чи є вона взагалі? Чому використовується розподільчий пристрій, виготовлений з легкозаймистих матеріалів (чого в принципі не повинно бути)? Чи взагалі на центральному ринку, на найбільшому у місті комунальному підприємстві, де у вихідні перебувають тисячі людей одночасно, передбачені відповідні заходи безпеки, засоби пожежогасіння тощо, адже за свідченням очевидців, подібні загоряння електропроводки там траплялися і раніше? Ці та інші запитання люди ставили один одному на місці події та пізніше, обговорюючи її у соцмережах.

Читайте також:  Яка вакцина сьогодні є в Олександрії?

Возгорание проводки на александрийском центральном рынке

БЕЗ КОМЕНТАРІВ