На прийом до лікарів в Олександрії видають талони за допомогою електронної системи

3370

Заклади первинної допомоги в Олександрії заклади первинної допомоги функціонують за новою системою, повідомляє «Голос Громади».

До складу підприємства входить 7 амбулаторій, в яких працюють 18 сімейних лікарів, 20 терапевтів і 14 педіатрів (дитяча лікарня).

З березня поточного року працює електронна реєстратура й графіки роботи лікарів введені в електронну систему, запроваджений електронний онлайн запис до лікаря.

Талони до лікарів можна отримати в реєстратурах, замовити через Інтернет або по телефону.

Читайте також:  У немовляти в Олександрійській громаді виявлено ковід

Сервіс «онлайн запис» функціонує за наступним принципом: громадянин отримує у свого лікаря «Код пацієнта», який потрібен для реєстрації в медичному порталі підприємства, через який здійснюється онлайн запис на прийом до свого лікаря. На сайті медичного порталу https://ol.medportal.ua/ після реєстрації переходимо до особистого кабінету пацієнта, у меню «Запис на прийом» буде відображатися лікар, з яким підписана декларація. Біля прізвища лікаря є кнопка «Записатися на прийом!», яка переносить на іншу сторінку, де необхідно вибрати тип звернення, дату і час відвідування лікаря, після чого необхідно натиснути кнопку «Підтвердити запис». Запис до лікаря виконано! Перед візитом потрібно звернутися до реєстратури, щоб роздрукувати реєстраційний талон та отримати амбулаторну картку.

Читайте також:  «Розмноження» олександрійських ОСББ триває

Записатися на прийом також можна за телефонами: Центр первинної медико-санітарної допомоги – (095) 84 69 503 та 7 16 17; дитяча амбулаторія №7 – (096) 76 56 216.

Для зручності пацієнтів у холі Центру первинної медико-санітарної допомоги (7-ми поверхова поліклініка, вул.Діброви, 77) та реєстратури амбулаторії №7 (Дитяча лікарня) встановлені монітори, де можна побачити графіки прийому лікарів, а також вільний час, на який можна записатися до лікаря, з яким укладена декларація.

Читайте також:  Цілий будинок своїх абонентів втратить олександрійське «Теплокомуненерго»

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ