На території Кіровоградської області виявлені автомобілі в розшуку та з сумнівним минулим

169

До територіального сервісного центру МВС в Кіровоградській області  звернувся громадянин з питань отримання свідоцтва про реєстрацію, замість втраченого, на належний йому автомобіль ВАЗ 2106.

Повідомляє “Голос Громади”.

Під час проведення огляду автомобіля, було встановлено, що на транспортному засобі ідентифікаційний номер двигуна змінювався шляхом його спилювання та подальшого нанесення номеру на двигун не в умовах заводу виробника.

Читайте також:  В Приютівській громаді людям з обмеженими можливостями вручили продуктові набори

Інший факт підробки виявлено під час проведення перереєстрації автомобіля DaewooLanos. Під час проведення перевірок вищевказаного транспортного засобу встановлено, що на автомобілі ідентифікаційний номер двигуна відсутній, а на номерному майданчику мають місце ознаки знищення маркувального позначення механічним шляхом.

До іншого сервісного центру звернувся ще один громадянин з питання перереєстрації автомобіля DaewooLanos.  У результаті перевірок вищевказаного транспортного засобу по базі Інтерполу та за державним реєстром МВС виявлено, що даний автомобіль знаходиться в розшуку по номеру кузову.

Читайте також:  На Кіровоградщині відновлюють роботу обласного комітету доступності

У зв`язку з цим про дані факти було поінформовано працівників Кропивницького відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, якими було затримано вищевказані транспортні засоби.

Уберегтися від купівлі транспортного засобу з підробленими номерами кузова чи двигуна можна, якщо звернутися до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі – продажу та перереєстрації авто під час якої проводиться огляд ТЗ фахівцем НДЕКЦ МВС. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно і заповнюється адміністратором в електронній формі.

Читайте також:  Графік виїзду мобільних сервісних центрів МВС Кіровоградщини у грудні

 За консультаціями звертайтесь за телефоном (044) 290-19-88.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ