На засіданні постійної комісії обласної ради розглянули питання по ОКВП “Дніпро-Кіровоград” на відповідність держстандартам

395

Днями, провели засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, свободи слова, правової та антикорупційної політики, повідомляє “Голос Громади”.

Учасниками комісії проаналізовано на відповідність вимогам Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” два проєкти регуляторних актів – проєкти рішень обласної ради.

Серед них — “Про затвердження Правила користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Кіровоградської області” — планується врегулювати питання щодо користування малими суднами на водних об’єктах області шляхом затвердження єдиних правил користування, що відповідають усім вимогам законодавства.

Наступний це — “Про внесення змін до Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення ОКВП “Дніпро-Кіровоград”, який має забезпечити позитивний вплив на відносини, що виникають у процесі приймання стічних вод підприємств до систем централізованого водовідведення.

Розглянувши зазначені проєкти регуляторних актів депутати дійшли висновку щодо їх відповідності вимогам статей 4 і 8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ