Надходження єдиного соцвнеску в Олександрії

211

Впродовж січня – липня 2019 року платниками Олександрійського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області мобілізовано до бюджету 596,8 млн.грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), з яких 86,1 млн.грн. – у липні. Таким чином, минулорічні показники по Олександрійському управлінню перевищено на 90,9 млн.грн. Безпосередньо платниками Олександрії та Олександрійського району сплачено 240,9 млн. грн ЄСВ.

Читайте також:  На Олександрійщині за добу сталося дві пожежі

«Єдиний внесок автоматично розподіляється і перераховується Державною казначейською службою України до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування. Цим самим забезпечується основа фінансування та виплати пенсій і грошової допомоги громадянам. Додатковою базою для збільшення таких надходжень, без зростання навантаження на громадян і бізнес, є виявлення прихованих трудових відносин та виплати заробітної плати «в конвертах», – коментує начальник Олександрійського управління  ГУ ДФС у Кіровоградській області Альона Тітекіна.

Читайте також:  У приватному житловому будинку на Олександрійщині сталася пожежа

Разом з цим, громадяни виявляють бажання брати участь у добровільній сплаті єдиного соцвнеску.

Нагадуємо, що на веб-порталі Державної фіскальної служби України працює онлайн-сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску тощо. Для отримання інформації з Реєстру досить знати ім`я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта.

Читайте також:  У Приютівській громаді встановлюють євроконтейнери для сміття

БЕЗ КОМЕНТАРІВ