Навчальні, медичні та соціальні заклади Кіровоградщини потребують психологів

123

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у професійних психологах, повідомляє “Голос Громади”.

Роботодавці області потребують 6 працівників за професією «практичний психолог» та 2-х за професією «психолог». Фахівці-психологи потрібні у дитячих садочках, школах, Бюро медико-соціальної експертизи та одному із центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кіровоградщини.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від 4723 грн до 6000 гривень. Також представлені 4 вакансії для практичних психологів із неповною зайнятістю та оплатою праці від 2400 до 2733 грн.Різниця у зарплатні пояснюється обсягом виконуваних робіт, а також вимогами до стажу роботи працівника і рівня освіти.

Читайте також:  На Олександрійщині ситуація з вакцинацією неоднозначна (коментар посадовця)

Актуальними є вакансії для психологів у Кропивницькому районі (4 вакансії) та по 1 вакансії у Благовіщенському, Долинському, Маловисківському та Петрівському районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ