Учора під час одинадцятої позачергової сесії Олександрійської міської ради присутні в сесійній залі та ті, хто мав нагоду дивитися он-лайн трансляцію пленарного засідання, стали свідками «сенсаційної» заяви від депутата «Укропу» щодо всієї «правди» про перебіг останніх подій.

Нагадаємо, що на 9-й та 10-й позачергових сесіях фракція партії «Батьківщина» та двоє депутатів від місцевого «УКРОПу» змінили «свої погляди» щодо раніше задекларованих домовленостей та проголосували разом зі своїми недавніми опонентами, спричинивши таким своїм вчинком розкол демократичної більшості.

Читайте також:  Мешканців Кіровоградщини попереджають про вимагання грошей з боку псевдо-працівників прокуратури

Пригадуючи історію політичних подій у нашому місті,  така поведінка для олександрійської «Батьківщини» виглядає цілком природно та звично. Тому зайвий раз не будемо акцентувати увагу на моральних якостях цієї політичної сили. Інша річ – депутати від олександрійського осередку партії «УКРОП» Павло Шевченко та Ігор Руденко. Останній виступив на учорашній сесії та «відкрив правду» олександрійцям щодо того, як його змушували йти проти власної волі. Руденко висловив обурення щодо такої «політики» з боку своїх колишніх колег із демократичної більшості: «Я сказав, що таку політику я підтримувати не буду!» – так звучить офіційне виправдовування від депутата за свої різко змінені погляди та вчинок під час проведення передостанніх сесій – 9-ї та 10-ї.

Читайте також:  Українські лікарні отримають додаткове фінансування з 1 липня

Розповівши на телекамери про те, як його нібито змушували голосувати так, як того вимагають окремі лідери демократичних сил, Руденко чомусь не повідомив, чому ж він стільки часу мовчав про це? Виявляється, що п’ять місяців свого депутатства уявний «тиск» на совість представника місцевого «УКРОПу», про який він емоційно повідав з трибуни вчора, його цілком влаштовував. Чому ж так? Може справа пов’язана з імовірною компенсацією від мера за «правду» у вигляді надання посад цим двом депутатам на комунальному підприємстві «Олександрійський міський ринок»? Нагадаємо, донедавна ці два представника «УКРОПу» залишалися безробітними.  Цікаво, чи підтримають таке «правдиве» рішення з боку «УКРОПівців» їх виборці, дізнавшись, як легко можна змінити свої погляди, відкрито пішовши проти своєї партії та надавши підтримку в голосуванні опонентам?

Читайте також:  В Олександрії заборонили роботу ресторанів і розважальних закладів після 22.00

З повагою до олександрійської громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ