Фото Голос Громади

Зараз, станом на 19:50 неподалік села Запоріжжя, що в Олександрійському районі вирує пожежа. Поля Олександрійського кінного заводу (174) охоплені полум’ям, а прилегла територія встелена густим димом, який направлений на с. Недогарки та с. Запоріжжя.

Фото та інформацію про те, що на полях горить стерня кукурудзи кореспондентам Голосу Громади повідомив свідок, котрий наразі перебуває на місці події. За словами очевидця пожежа триває вже близько години, а стіну з полум’я видно аж на розмежуванні Олександрійського та Онуфріївського районів.

Читайте також:  Олександрійські ветерани-гірники судитимуться з державою Україна

Зазначимо, що поруч з полями, на яких наразі вирує вогонь, знаходиться ліс і будь-якого моменту він може також загорітися. Жителі сіл, розташованих неподалік, вже потерпають від нестерпного смороду.

Нагадаємо, що питання спалювання рослинності на полях вже неодноразово викликало занепокоєння серед жителів області. Очільник Кіровоградської області Сергій Кузьменко, реагуючи на таку ситуацію неодноразово звертав увагу фермерів на недопущення випадків «прибирання» полів за допомогою сірників. “Так, замість того, щоб прибирати залишки рослинності на своїх ділянках, недобросовісні фермери просто їх підпалюють, не дивлячись на шкоду якості не лише чорнозему, але і загальній пожежній безпеці на місцевості”.

Чи було це тим самим “прибиранням” полів чи умисним підпалом доведеться з’ясовувати вже працівникам УДСНС в Кіровоградській області. Проте найгіршим є те, що у результаті цієї пожежі заживо горить “живність” – фазани, зайці та ін., а жителі прилеглих територій змушені дихати забрудненим повітрям, що може вкрай негативно відобразитися на здоров’ї людей.

Читайте також:  Понад два десятки хворих дітей та дорослих лікуються від коронавірусу в Олександрії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ