Несподіваний поворот у кримінальному слідстві: підозрюваний побив слідчого поліції

832

Про цей доволі неординарний випадок, який стався нещодавно, «Голосу Громади» розповіли в Олександрійському відділі поліції.

Так, 29 серпня працівниками міськвідділу поліції проводилися певні слідчі дії з 22-річним місцевим жителем, якому перед цим була пред`явлена підозра у скоєнні відразу декількох злочинів. Отож виходячи з логіки кримінального законодавства та просто здорового глузду, підозрюваному у цій незавидній для нього ситуації слід було б поводитися «тихіше води і нижче трави» та співпрацювати зі слідством, а там, якщо справа дійде до суду, то така поведінка, гляди, й зарахувалася б йому на користь…

Читайте також:  Масова вакцинація в Олександрії потрапила в об`єктив телеканалу UA Перший

Але підслідний натомість повів себе інакше:  у ході згаданих дій він розперезався настільки, що почав хамити слідчому і навіть погрожував йому фізичною розправою! На зауваження припинити неправомірні дії зловмисник не реагував. Тоді чоловіка було попереджено про можливість застосування сили та спеціальних засобів, якщо він не припинить чинити неподобство. Але і на це попередження зухвалець не зважав, а натомість намагався вдарити слідчого Олександрійського відділу поліції. Відтак з метою втихомирення дебошира згідно з п. 3б ст. 45 Закону України  «Про Національну поліцію» до нього таки було застосовано спеціальний засіб – кайданки. Таким чином зловмисника затримали в порядку ст. 208 КПК України. Але під час затримання підозрюваний все ж умудрився завдати слідчому тілесні ушкодження. Наразі йому оголошено нову підозру в скоєному кримінальному правопорушенні та судом обрано міру запобіжного заходу тримання під вартою.

Читайте також:  Олександрійські ветерани-гірники судитимуться з державою Україна

За цим фактом порушено провадження за ч.2 ст.345 КК України («Навмисне заподіяння працівнику правоохоронного органу легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень, пов`язаних з виконанням службових обов`язків»). Для повноти картини варто додати і таку деталь: цей ще молодий, але занадто спритний фігурант, який підозрюється за декількома кримінальними статтями, раніше вже був судимим. Отож якщо він нарешті постане перед судом, то відповідати йому доведеться за цілий злочинний «букет», до якого додасться тепер ще й побиття працівника поліції, яке саме по собі карається обмеженням чи позбавленням волі на строк до 5-ти років. Тривають слідчі дії.

Читайте також:  В Олександрії визначилися з переможцями конкурсу "Кращий благоустрій приватної садиби"

БЕЗ КОМЕНТАРІВ