Незабаром олександрійські читачі зустрінуться з письменником Максом Кідруком

141

До Олександрії приїздить відомий український письменник і мандрівник Макс Кідрук, повідомляє «Голос Громади» за інформацією працівників міської бібліотечної системи.

Найзатятіші шанувальники його творчості вже чекають на нову книгу «Доки світло не згасне назавжди», яка щойно вийшла з друку. Саме з її презентацією автор вирушив у спеціальний тур містами України,  у ході якого 9 листопада відвідає і Олександрію. Зустріч, яка запланована на цей день у міській бібліотеці для юнацтва (пр. Соборний, 100) о 12-й годині, обіцяє бути цікавою: автор поділиться анотацією, буктрейлером, уривком, плейлистом і ще чимось, чого аудиторія зазвичай не очікує (принаймні так інтригуюче анонсується тур його командою).

Читайте також:  Скандал і «неспортивна» поведінка міського голови на сесії міськради: що б це означало?

 Макс Кідрук – український письменник, мандрівник, колумніст чоловічого журналу «XXL». Автор романів «Зазирни у мої сни», «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня». Загалом побував більше, ніж у 30 країнах, серед яких такі зовсім не близькі: Танзанія,  Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші. Подорожі знаходять своє відображення у роботах М.Кідрука, що означаються нині таким жанром, як «тревелоги».

Читайте також:  Назвали точну дату запровадження тритижневого жорстокого карантину в Україні

БЕЗ КОМЕНТАРІВ