Незабаром загальна середня освіта в Олександрії буде значно «вкороченою»

4565

З 1 вересня 2020 року більшість загальноосвітніх шкіл міста не будуть проводити набори учнів у 10-і класи, повідомляє «Голос Громади».

Дане рішення ухвалив виконавчий комітет Олександрійської міської ради – «з метою оптимізації та приведення типів і найменувань закладів загальної середньої освіти у відповідності до вимог Закону України «Про загальну середню освіту» (так йдеться у преамбулі рішення).

Читайте також:  На Кіровоградщині аферисти від імені податківців вимагають гроші: будьте обачні

Згідно з ним, з 1 вересня 2020 року припинять набір учнів до десятих класів такі заклади середньої освіти в Олександрії:  загальноосвітні навчальні заклади І-ІІІ ступенів №№2, 6, 12, 15, 16, 19, Звенигородський НВК.

Всі інші 6 шкіл будуть, як і раніше, набирати учнів до 10-х, 11-х  класів: гімназія ім.Т.Г.Шевченка, НВК №№9,17, колегіум, ЗНЗ №10 та Ліцей інформаційних технологій, продовжуючи надавати освіту третього ступеня.

Читайте також:  На Кіровоградщині 23-річна шахрайка торгувала в Instagram неіснуючим взуттям

У відповідності до  цих реформацій докорінно зміняться і типи, назви та нумерація всіх шести «елітних» міських загальноосвітніх закладів – на ліцеї і гімназії, всі інші школи набудуть статусу ІІ ступеня освіти. Але це станеться не раніше початку навчального року – вересня 2021 року, щоб десяти-  і  одинадцятикласники, що зараз навчаються у семи вищезгаданих школах, що стануть ІІ-ступеневими, встигли їх закінчити.

Читайте також:  На Кіровоградщині 435 учасників АТО (ООС) мають статус безробітного

Як зазначалося на засіданні виконкому, таке «статусне» пониження шкіл (до рівня ІІ ступеня) не потягне за собою скорочення посад викладачів, але звісно, зменшить кількість навчальних годин у школах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ