Раніше вже повідомлялось, що олександрійські військові отримають допомогу з обласного бюджету. Тепер Голова ОДА пропонує облраді спрямувати 5,5 млн. грн. на допомогу військовим частинам збройних сил, розташованим на території Кіровоградщини. Сьогодні Сергій Кузьменко поставив завдання районам та навів заплановані суми фінансування на проведення конкретних робіт.

Останнім часом губернатор відвідав низку частин, зокрема, у Кіровограді, Канатовому та Богданівці, в результаті сформовано план та попередню оцінку капітальних робіт, які планується профінансувати з обласного бюджету, сформовані позиції для підключення керівництва районів. За ними закріплені «підшефні» підрозділи.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки
Андрій Коломійцев
Андрій Коломійцев

Наразі заступнику голови ОДА Андрію Коломійцеву доручено підготувати пакет пропозицій з виділення коштів для депутатів обласної ради, управлінню капітального будівництва – сформувати експертну думку щодо чітких термінів виконання робіт.

Зокрема, на заходи, пов’язані з допомогою військовим частинам Збройних Сил України та Національної гвардії України, обороноздатністю та безпекою держави, планується спрямувати 5,5 млн. грн. на наступні заходи:

Читайте також:  Без обмежень: на Кіровоградщині вакантні управлінські, лікарські та педагогічні посади для людей з інвалідністю

Ремонт двох казарм 3-го полку спецпризначення у м. Кіровоград – 1,8 млн.
Проведення ремонтних робіт у будівлях і спорудах в/ч 1469 у Канатовому – 0,5 млн.
Поточний ремонт під’їзд них шляхів до в/ч А-1201 у с. Богданівка Знамянського району – 0,5 млн. (дороги були розбиті важкою технікою під час активних бойових дій на сході)
Створення спортивного майданчика у в/ч 2269 у м. Олександрія – 0,6 млн.
Реконструкція приміщень Новгородківського районного військового комісаріату – 0,3 млн.
Також 1,7 млн. заплановано на заходи обласної програми боротьби з тероризмом.

Читайте також:  На Кіровоградщині й Олександрійщині зокрема прогнозують НМЯ

За матеріалами сайту Весь Кіровоград.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ