Олександрійщина змагалася у Всеукраїнських спортивних змаганнях з футболу

167

З 27 по 30 червня, в м. Скадовськ відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з футболу під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»  серед юнаків  та дівчат та 2004-2005 р. н.

Участь прийняли команди з 19 областей України:  Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької,  Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської.

80 дівчат та 140 юнаків приїхали на Херсонську землю для здобуття перемог.

Дуже приємно було юним футболістам прийняти  привітання на центральному стадіоні «Колос»  від Олімпійської чемпіонки, Заслуженого Майстра спорту з легкої атлетики Самойленко Тетяни, та головного тренера збірної України серед дівчат U-15 Сапронова Сергія, які побажали здоров’я, успіхів у навчанні та підкорення спортивних вершин.

Читайте також:  Олександрійці з 1 грудня зможуть проводити касові операції в банках за допомогою е-паспортів у додатку «Дія»

Після  жеребкування команда ДЮСШ «Колос» потрапила до групи «С».  Нашими суперниками по груповому турніру були команди Донецької та Харківської областей. В перший грі наша команда перемогла команду Харківської  з рахунком 2:1, та в другий  грі поступилася Донецькій команді 0:4. Після групового турніру наша команда вийшла до 1/8, де зустрілися з командою Запорізької області. Команда ДЮСШ «Колос» володіла ініціативою протягом всієї гри та нажаль не вдалося її реалізувати.  Суперники скориставшись прогалиною у захисті і забили переможний гол. Зустріч закінчилась з рахунком 0:1 нажаль не на нашу користь.  По підсумку турніру ДЮСШ «Колос»  посіла 5 – 8 місце.

Читайте також:  В Олександрії провели вуличну акцію "Не ігноруй насилля"

В цих змаганнях продемонстрували спортивний характер  Касьяненко Артем та Сідельник Нікіта тренер Дюшко С.О. (сел.Приютівка),  Гонтарь Артем  тенер Великий М.В. (сел.Нова Прага), Гейко Михайло тренер Губа В.Л. (с.Новоселівка), та Білоус Тарас тренер Голосенко А.В. (с.Головківка).

Дирекція спортивної школи, тренерсько – педагогічний колектив та учні-спортсмени ДЮСШ «Колос» ГО «Олександрійської місцевої  організації ВФСТ «Колос» щиро дякують Першому заступнику голови  РДА  Ю. Ковалю за постійну всебічну підтримку і піклування про юних спортсменів Олександрійського району та Приютівському селищному голові А. Коломійцеву за допомогу під час організації підготовки поїздки на змагання юних футболістів.

Читайте також:  На Кіровоградщині триває тиждень безкоштовного тестування на ВІЛ/СНІД та гепатит C

БЕЗ КОМЕНТАРІВ