Міськрада Олександрії заборонила збирати кошти на встановлення металоплатикових вікон, так як гроші на поточний ремонт заплановані в бюджеті міста.

Свого часу перший заступник міського голови Людмила Давиденко розкритикувала виділення коштів на ремонт онкодиспансера, як такий, що не являється пріоритетним.

Утримання загальноосвітніх закладів є делегованими повноваженнями місцевих органів влади, фінансування яких забезпечує держава. У поточному році на заробітну плату не вистачає 22 млн грн. Незважаючи на рекомендації привести мережу у відповідність до фінансування, міська влада не планує скорочувати заклади освіти та охорони здоров’я. Крім того, кошти, яких не вистачає у державному бюджеті, дотуються місцевою владою з власних податків і зборів. За рахунок їх раціонального використання здійснюються поточні і капітальні ремонти, придбання тощо.

За дорученням міського голови С.Цапюка в усіх садочках планується встановити сучасні металопластикові вікна. На прохання батьківського комітету спеціальнізованого ЗНЗ №4 нові вікна у кінці навчального року будуть встановлені у класах молодшої ланки. Про це було поінформовано директора закладу та батьківський комітет.

12 квітня С.Цапюк зустрівся з представниками ЗНЗ №4, аби вкотре пояснити ситуацію і попрохати батьків не збирати кошти на встановлення вікон ні у формі макулатури, ні коштами. Будь-які благодійні внески у закладах освіти заборонені, влада у змозі забезпечити усім необхідним садочки та школи міста.

Відповідні роботи у ЗНЗ №4 , як і планувалося, будуть здійснені у літній період.

За матеріалами сайту міської ради.

Читайте також:  Коли розпочнеться навчальний рік в школах Олександрійщини? Рекомендації до проведення навчального процесу

БЕЗ КОМЕНТАРІВ