Олександрійські депутати «відрахували» двох членів виконкому «за прогули»

391

На черговій (83-й) сесії Олександрійської міської ради було ухвалено рішення про зменшення кількості членів виконавчого комітету міськради, повідомляє «Голос Громади».

Відповідний проект рішення пропонував внести зміни щодо чисельності і персонального складу виконавчого комітету Олександрійської міської ради VII скликання, а саме: вивести зі складу виконавчого комітету міської ради Вадима ПІВНЯКА і Тараса КРАВЦЯ.

Читайте також:  На Кіровоградщині у госпітальних базах з 40 апаратів ШВЛ сім - в Олександрії

Спочатку частина депутатів утрималася від голосування за цей проект рішення, через що він не набрав необхідної кількості голосів. Але згодом сесія знову повернулася до цього питання і проект рішення таки був проголосований. Як пояснив присутнім на сесії депутатам міський голова Степан Цапюк, дане рішення було викликано тим, що вищезгадані члени виконкому вже два роки не беруть участі у його роботі, не з`являючись на засідання. Під час обговорення проекту принагідно було поставлено питання і щодо іншого виконкомівця – Володимира Кучеренка, який також давно не відвідує виконком. Але щодо нього пояснення міського голови і секретаря міськради О.Богоявленської було таким: «В.Кучеренко на запрошення прибути на чергові засідання зазвичай відмовляється, принаймні пояснюючи причини, а В.Півняк і Т.Кравець просто категорично не хочуть брати участь у засіданнях і на телефонні дзвінки відповідають, щоб їм взагалі не телефонували з міської ради».

Читайте також:  В Олександрії продезинфікували понад 40 зупинок громадського транспорту

Таким чином сесія міської ради затвердила склад виконавчого комітету, зменшивши його на 2 особи (В.Півняка  і Т.Травця), тобто у кількості 15 осіб замість попередніх 17-ти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ