Олександрійські депутати «відрахували» двох членів виконкому «за прогули»

372

На черговій (83-й) сесії Олександрійської міської ради було ухвалено рішення про зменшення кількості членів виконавчого комітету міськради, повідомляє «Голос Громади».

Відповідний проект рішення пропонував внести зміни щодо чисельності і персонального складу виконавчого комітету Олександрійської міської ради VII скликання, а саме: вивести зі складу виконавчого комітету міської ради Вадима ПІВНЯКА і Тараса КРАВЦЯ.

Читайте також:  Мобільні групи поліції Кіровоградщини за останній тиждень перевірили понад 900 розважальних та торговельних закладів

Спочатку частина депутатів утрималася від голосування за цей проект рішення, через що він не набрав необхідної кількості голосів. Але згодом сесія знову повернулася до цього питання і проект рішення таки був проголосований. Як пояснив присутнім на сесії депутатам міський голова Степан Цапюк, дане рішення було викликано тим, що вищезгадані члени виконкому вже два роки не беруть участі у його роботі, не з`являючись на засідання. Під час обговорення проекту принагідно було поставлено питання і щодо іншого виконкомівця – Володимира Кучеренка, який також давно не відвідує виконком. Але щодо нього пояснення міського голови і секретаря міськради О.Богоявленської було таким: «В.Кучеренко на запрошення прибути на чергові засідання зазвичай відмовляється, принаймні пояснюючи причини, а В.Півняк і Т.Кравець просто категорично не хочуть брати участь у засіданнях і на телефонні дзвінки відповідають, щоб їм взагалі не телефонували з міської ради».

Читайте також:  В Олександрії шукають родини для дітей сиріт

Таким чином сесія міської ради затвердила склад виконавчого комітету, зменшивши його на 2 особи (В.Півняка  і Т.Травця), тобто у кількості 15 осіб замість попередніх 17-ти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ