Студенти олександрійського коледжу користуються електронним «студентським квитком»

177

Олександрійський коледж Білоцерківського національного аграрного університету користується електронним «студентським квитком» у смартфоні, повідомила прес-служба ПриватБанку «Голос Громади».

“Ми скористалися пропозицією ПриватБанку запровадити в користування мобільний студентський квиток та поступово забуватимемо про пластик, – розповідає адміністрація Олександрійського  коледжу. –  ПриватБанк, із його досвідом розроблення власних нестандартних цифрових рішень, запропонував більше, ніж цифрову версію “традиційного” студентського пластикового квитка, це, по суті, окремий додаток для студентів. Тепер разом з банком ми його будемо поступово наповнювати та розширювати. Настала ера цифрових технологій і ми повинні йти в ногу із сучасним світом”.

Читайте також:  На День селища Олександрійського на малечу чекають атракціони і солодка вата

Цифровий студентський квиток у смартфоні – це спеціальний додаток, який відкриває ряд можливостей для студентів і учбових закладів. Ним зручно користуватися під час оплати проїзду в міському транспорті – легко відкрити у додатку Privat24 та показати кондуктору, просто та миттєво оплатити за навчання або гуртожиток або надіслати рахунок на оплату навчання/гуртожитку з реквізитами батькам чи іншим родичам, “керувати повідомленнями”: оголошеннями, опитуваннями, змінами до розкладу занять чи екзаменів. Крім того, не потрібно заповнювати поле “Серія та номер студентського” під час купівлі квитка на поїзд у додатку Privat24 та інші можливості.

Читайте також:  А що з бюджетом Олександрійської громади? (підсумок півріччя)

 “Впровадження цифрового студентського стане черговим кроком держави на шляху діджиталізації, – розповідає Раїса Килимниченко, заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку. – Сучасне студентство не уявляє своє життя без смартфонів, ми ж просто запропонували їм додаткові зручності та можливості. Це наш спільний проект із учбовими закладами і ми готові до впровадження майже будь-яких їх пропозицій. Тобто функціонал електронного студентського буде наповнюватися, виходячи з потреб закладу освіти і студентів”.

Читайте також:  Олександрійці попрощалися з Лідією Томіліною

БЕЗ КОМЕНТАРІВ