Сьогодні, 15 жовтня 2016 року в СК “Планета Спорт” відбувся Чемпіонат України з жиму лежачи та станової тяги.

На захід було подано 85 заявок не лише з Кіровоградської, а і з Дніпропетровської, Полтавської та інших областей. Організаторами Чемпіонату виступила ГО “Сильна Олександрійщина”, сам же захід проходить під керівництвом Національної федерації пауерліфтингу України.

Читайте також:  Центральна міська бібліотека Олександрії розпочинає цикл індивідуальних майстер-класів з виготовлення новорічних іграшок 

На початку Чемпіонату всіх присутніх привітав голова ГО “Сильна Олександрійщина” Олексій Чиж. Крім цього, до слова запросили депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева, який традиціно підтримує заходи організації. Андрій Олександрович привітав учасників зі святами, а також зазначив, що можливість жити в мирі ми маємо завдяки воїнам, які наразі відстоюють право нашої країни на свободу волі. Після ж присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Читайте також:  Кого з олександрійських чорнобильців нагородять до Дня ліквідатора?

Зі словами подяки організаторам за можливість дівчатам та хлопцям з усієї України показати свої сили та вміння на сьогоднішньому Чемпіонаті також виступили представники федерації спорту Буковець Віталій та Шкулій Євген.

Нагадаємо, що традиційно захід проходить за підтримки народного депутата України Анатолія Кузьменка, голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка, депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева та приватних підприємців Івана Єгорова та Сергія Єгорова.

Читайте також:  Зима близько: на Олександрійщині працюватимуть додаткові пункти обігріву

dsc02468 dsc02469 dsc02473 dsc02478 dsc02488 dsc02489 dsc02491 dsc02493

8ad9t2b6cdi lioetxprxig psk59wssshy sh3byl0be0y

БЕЗ КОМЕНТАРІВ