Олександрійській багатодітній матері – по заслугах

377

Жителька Олександрії Ніна Леонідівна Бізіна ймовірно отримає почесне звання «Мати-героїня», повідомляє «Голос Громади».

Її кандидатуру на присвоєння цього звання подала служба у справах дітей Олександрійської міської ради на останньому засіданні виконавчого комітету, доповідав з даного питання начальник служби Юрій Яковлєв.

За його інформацією, звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8-річного віку п`ятеро і більше дітей (можливо й усиновлених). Ніна Безіна (1971 року народження) цілком відповідає цим критеріям державного законодавства: вона народила і виховала до 8-річного віку шестеро дітей та ще й разом з чоловіком має одну прийомну дитину, тому виконком без заперечень проголосував за даний проект рішення. Також ухвала виконкому доручила  службі у справах дітей підготувати відповідні матеріали стосовно присвоєння почесного звання Н.Бізіній та надати їх Кіровоградській обласній державній адміністрації для подальшого розгляду на державній владній «вертикалі».

Читайте також:  У Міграційній службі Кіровоградщини нагадують про своєчасне оформлення паспорту аби реалізувати виборче право

БЕЗ КОМЕНТАРІВ