Олександрійській «Муніципальній безпеці» вручили «каральний меч»

394

Працівники олександрійського КП «Муніципальна безпека» отримали право складати адміністративні протоколи на порушників карантинних заходів, повідомляє «Голос Громади».

Рішення уповноважити певне коло посадових осіб комунального підприємства «Муніципальна безпека» складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення ухвалив виконком Олександрійської міської ради на своєму останньому засіданні.

Зазначена стаття КУпАП поширюється на порушників правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», інших актів законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами.

Читайте також:  "Олександрія" отримала важливу перемогу

Суми штрафів, визначені статтею кодексу, можуть бути просто «драконівськми»: виявлені порушення тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто штрафи для громадян складають від 17 до 34 тис.грн; на посадових осіб – від 34 до 170 тис.грн.

Читайте також:  Чи легко жінці в сучасній політиці? (запрошення до дискусії)

Складати «штрафні» протоколи отримали з моменту прийняття виконкомом рішення (згідно з його додатком) директор КП «Муніципальна варта» та його підлеглі – інспектори цього підприємства. Як зазначалося на засіданні під час обговорення проекту рішення, остаточне слово про стягнення штрафу з порушників залишається, як і в інших випадках адміністративного законодавства, за державними судовими органами.

Читайте також:  В Олександрії за завдану шкоду навколишньому середовищу підозрюється директор підприємства

БЕЗ КОМЕНТАРІВ