Олександрійський клуб документального кіно запрошує на черговий перегляд фільму

98

Клуб документального кіно, який діє в Олександрії в рамках національного проекту Docudays UA вже другий рік, запрошує глядачів на кінопоказ фільму «Булер» («Кривдник»), повідомляє «Голос Громади» за інформацією організаторів. Захід відбудеться в галереї “Vashart” 21 грудня о 15:00, вул. Чижевського, 8. Фільм рекомендується для перегляду як дорослим, так і дітям.

Читайте також:  На Кіровоградщині триває опитування роботодавців

…Понад 13 мільйонів дітей в Америці стають жертвами булінгу, що робить його найпоширенішою формою насильства, з яким стикаються молоді люди в цій країні. Новий документальний фільм «Кривдник», режисером якого є лауреат нагород фестивалю Санденс та «Еммі» Лі Гірш, показує цю приголомшливу статистику в людському масштабі, пропонуючи інтимний, безстрашний погляд на те, як булінг вплинув на життя п’ятьох дітей та їхніх сімей.

Читайте також:  Олександрійські екіпажі вертольотів вч 2269 готуються до Дня Незалежності (ВІДЕО/ФОТО)

«Кривдник» — це зосереджений на персонажах документальний фільм з прекрасною кінематографічністю. У центрі фільму — люди, для яких ця проблема є критично важливою. Кожна з їхніх історій представляє окремий аспект кризи булінгу в Америці. Фільм «Кривдник», знятий протягом 2009-2010 навчального року, відкриває глядачеві болісне і часто небезпечне життя жертв булінгу, демонструючи проблему, що перетинає географічні, расові, етнічні та економічні межі.

Читайте також:  Шестеро олександрійських майбутніх «олімпійців» змінять місце проживання

Як визначається правилами кіноклубу, вхід на перегляд вільний, але кількість місць у залі невелика, тому слід записатись на перегляд заздалегідь за телефоном 0978089781-Таня (модератор).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ