Олександрійський коледж БНАУ провів день відкритих дверей

592

Днями, спільно з фахівцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятостів Олександрійському коледжі Білоцерківського національного аграрного університету було організовано проведення Дня відкритих дверей.

У заході взяли участь старшокласники шкіл міста Олександрія та Олександрійського району. Зустріч розпочалася в актовій залі. Заступник директора з навчальної роботи Тетяна Соловйова розповіла про спеціальності, за якими проводиться набір абітурієнтів, а саме:

-Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва;

-Ветеринарна медицина;

-Агрономія.

Про можливість проходження стажування на с/г підприємствах не тільки України, а й Польщі, Данії, Німеччини тощо.

Читайте також:  Олександрійські екіпажі вертольотів вч 2269 готуються до Дня Незалежності (ВІДЕО/ФОТО)

Також зауважила, що після закінчення технікуму студенти можуть продовжити навчання у Білоцерківському національному аграрному університеті чи в іншому ВНЗ України. Суттєвою перевагою є те, що до ВНЗ студенти вступають без здачі іспитів та навчаються за скороченим терміном. Наступною перевагою, яку має навчальний заклад, це тісний зв’язок з навчальними закладами та підприємствами, які розташовані за кордоном, зокрема Польщі.

Тож студенти можуть продовжувати навчання та паралельно працювати. Директор Олександрійського технікуму Олександр Бодяко зауважив, шо знання, які отримують студенти в коледжі необхідні щодня, тож побажав успіхів та закликав не зволікати.

Читайте також:  Гаряча лінія з директоркою обласного ресурсного центру з питань допомоги учасникам АТО та ВПО

Презентація навчального закладу супроводжувалася концертною програмою, під час якої студенти та викладачі технікуму презентували спеціальності навчального закладу.

Далі школярам організували екскурсію по кабінетам та лабораторіям навчального закладу, в яких студенти проводили цікаві майстер-класи. Наприклад, в лабораторії внутрішніх незаразних хвороб діти мали змогу послухати серцебиття півня; в лабораторії фармакології та рецептури студенти продемонстрували школярам приготування стерильного розчину, відвару з кори дуба та ромашки; в лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи студент продемонстрував, як можна перевірити консервацію на кислотність та визначити її придатність, а студентки  перевіряли коров’яче молоко на придатність; в лабораторії анатомії та фізіології сільськогосподарських тварин учні побачили як накладати шви на шлунок великої рогатої худоби.

Читайте також:  В Олександрії діє фестиваль гладіолусів

Завершився День відкритих дверей дегустацією козацької  каші, різноманітних салатів та напоїв, і  запрошенням присутніх  майбутніх абітурієнтів до вступу в їх коледж. Слід відзначити, що такий формат проведення профорієнтаційної роботи допомагає дітям зрозуміти специфіку професії та підійти свідомо до вибору майбутньої професії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ