Олександрійський коледж БНАУ провів день відкритих дверей

466

Днями, спільно з фахівцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятостів Олександрійському коледжі Білоцерківського національного аграрного університету було організовано проведення Дня відкритих дверей.

У заході взяли участь старшокласники шкіл міста Олександрія та Олександрійського району. Зустріч розпочалася в актовій залі. Заступник директора з навчальної роботи Тетяна Соловйова розповіла про спеціальності, за якими проводиться набір абітурієнтів, а саме:

-Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва;

-Ветеринарна медицина;

-Агрономія.

Про можливість проходження стажування на с/г підприємствах не тільки України, а й Польщі, Данії, Німеччини тощо.

Читайте також:  COVID-19 на Кіровоградщині: понад 100 нових хворих за добу та 3 летальних випадки

Також зауважила, що після закінчення технікуму студенти можуть продовжити навчання у Білоцерківському національному аграрному університеті чи в іншому ВНЗ України. Суттєвою перевагою є те, що до ВНЗ студенти вступають без здачі іспитів та навчаються за скороченим терміном. Наступною перевагою, яку має навчальний заклад, це тісний зв’язок з навчальними закладами та підприємствами, які розташовані за кордоном, зокрема Польщі.

Тож студенти можуть продовжувати навчання та паралельно працювати. Директор Олександрійського технікуму Олександр Бодяко зауважив, шо знання, які отримують студенти в коледжі необхідні щодня, тож побажав успіхів та закликав не зволікати.

Читайте також:  З 1 грудня мешканці Кіровоградщини отримуватимуть допомогу по безробіттю у більшому розмірі

Презентація навчального закладу супроводжувалася концертною програмою, під час якої студенти та викладачі технікуму презентували спеціальності навчального закладу.

Далі школярам організували екскурсію по кабінетам та лабораторіям навчального закладу, в яких студенти проводили цікаві майстер-класи. Наприклад, в лабораторії внутрішніх незаразних хвороб діти мали змогу послухати серцебиття півня; в лабораторії фармакології та рецептури студенти продемонстрували школярам приготування стерильного розчину, відвару з кори дуба та ромашки; в лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи студент продемонстрував, як можна перевірити консервацію на кислотність та визначити її придатність, а студентки  перевіряли коров’яче молоко на придатність; в лабораторії анатомії та фізіології сільськогосподарських тварин учні побачили як накладати шви на шлунок великої рогатої худоби.

Читайте також:  Дівчині з Олександрійщини повідомили про підозру через шахрайство

Завершився День відкритих дверей дегустацією козацької  каші, різноманітних салатів та напоїв, і  запрошенням присутніх  майбутніх абітурієнтів до вступу в їх коледж. Слід відзначити, що такий формат проведення профорієнтаційної роботи допомагає дітям зрозуміти специфіку професії та підійти свідомо до вибору майбутньої професії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ