Олександрійський «Молодіжний табір Патріот» – проект-переможець конкурсу серед молодіжних громадських організацій

419

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулося засідання комітету другого етапу конкурсу проектів, розроблених молодіжними громадськими організаціями. Конкурс проводиться відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 квітня 2017 року №191-р «Про проведення обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році».

Читайте також:  Голий чоловік гуляв містом

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

В результаті кращим було визнано проект «Літо з районним парламентом дітей», поданий громадською організацією «Новомиргородський парламент дітей» (координатор Олена Калачник) та проект – «Табір «Патріот», поданий громадською організацією «Молодіжний табір Патріот» (координатор Світлана Михайленко, місто Олександрія).

На виконання заходів кожен із переможців у 2018 році отримає по 25 тис. грн. із обласного бюджету. Крім того, умовами конкурсу допускається залучення інших позабюджетних коштів для реалізації проектів.

Читайте також:  Олександрійські екіпажі вертольотів вч 2269 готуються до Дня Незалежності (ВІДЕО/ФОТО)

Конкурсні заявки передбачають, що у вільний від навчання час для молоді організують змістовне та повчальне дозвілля. Крім того, проекти передбачають заходи, спрямовані на формування громадянської позиції та національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ