Олександрійський скрипаль став частиною Молодіжного симфонічного оркестру України YsOU

103

Нещодавно скрипаль з Олександрії брав участь у прослуховуванні серед талановитих юних музикантів України, які обирались кандидатами до складу Молодіжного симфонічного оркестру YsOU, повідомляє «Голос Громади».

Понад 130 заявок з майже двох десятків українських міст було прийнято від охочих спробувати свої сили, серед яких і Артур Чорний — учень Олександрійської дитячої музичної школи, талановитий скрипаль, багаторазовий Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, вихованець викладача Світлани Городецької та концертмейстера Ірини Федоренко.

Читайте також:  На будівництво спортивного комплексу в Олександрії виділено 10 млн грн

Конкурсні прослуховування проходили у два етапи. Переможці І туру були запрошені для подальших прослуховувань до Києва. Артур успішно пройшов обидва тури конкурсного відбору в м. Києві та за рішенням журі виборов почесне право приєднатися до складу Молодіжного симфонічного оркестру України YsOU.

Додатково.
Молодіжний симфонічний оркестр України YsOU – творчий колектив був створений у 2016 році за ініціативою Оксани ЛИНІВ, головного диригента симфонічного оркестру оперного театру в м.Грац (Австрія). Молодіжний оркестр об’єднує найкращих музикантів від 12 до 22 років з України та Німеччини.

Читайте також:  В Олександрії будується… «Олександрія»

Повідомляє сайт Олександрійської міської ради.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ