Кожен громадянин, який має намір продати, купити або ж подарувати свій транспортний засіб, має можливість в територіальних сервісних центрах МВС безкоштовно скласти відповідний договір.

Протягом поточного року такою послугою на Кіровоградщині скористувалися більше 4 тисяч відвідувачів сервісних центрів МВС, повідомляє прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області.

Незалежно від місця проживання чи реєстрації транспортного засобу жителі та гості Кіровоградської області мають можливість звернутися за допомогою до будь-якого сервісного центру МВС та в разі необхідності скласти договори купівлі-продажу чи дарування своїх транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності (в трьох примірниках). Проте слід пам’ятати, що за зміст складеного документу несуть відповідальність лише сторони договору, яким після підписання надається по одному екземпляру.

Читайте також:  До уваги олександріців! Нова шахрайська схема: пропонують фейкові компенсації за карантин і просять невелику комісію

Якщо ж працівником сервісного центру МВС під час перевірки документів осіб, документів на транспортний засіб та об’єкт договору за відповідними пошуковими реєстрами, у тому числі за Національною автоматизованою інформаційною системою, буде виявлена інформація, яка перешкоджає укладанню договору (автомобіль в розшуку, чи свідоцтво про реєстрацію має ознаки підробки або ж хтось з відвідувачів перебуває в розшуку), то це відразу ж повідомляється до Національної поліції та відмовляється в укладанні документів.

Читайте також:  На Кіровоградщині сталася ДТП: 2 людей загинуло

За додатковою інформацією олександрійцям слід звертатись до  Територіального сервісного центру №3542 за адресою пр-т. Будівельників, 38, тел.: (05235) 7-34-25.

За матеріалами сайту Олександрійські новини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ