Олександрійців знову «розводять» по телефону шахраї

238

Вчора в одній із спільнот міста мешканка Олександрії поскаржилася на шахраїв та розповіла про спробу невідомих ошукати її бабусю.

За повідомленням жінки, бабусі зателефонував невідомий, який представився слідчим віддлілку поліції, повідомивши про те, що її онук затриманий за бійку. Після чого в телефонній трубці бабуся почула голос, нібито, її онука.

Читайте також:  Зеленський і Порошенко лідирують у президентському рейтингу, - опитування

За вирішення питання, так званий «слідчий» запросив 5000 гривень. Сама ж бабуся не розгубилася та почала телефонувати онукам для з’ясування достовірності інформації. Як виявилося – онук був вдома, а телефонний дзвінок був лише спробою шахраїв отримати від бабусі гроші.

Постраждалі того ж дня звернулись до поліції, проте, за словами заявників поліцейські їм повідомили, що таких випадків багато і нічим допомгти вони не зможуть.

Читайте також:  В Олександрії пройде свято фарб

Нагадуємо, що за останній час випадків шахрайства та видурювання телефоном грошей у довірливих олександрійців побільшало, про один із таких нещодавно і повідомляв Голос Громади. Тож будьте пильними і обережними, щоб не стати жертвами нахабних шахраїв.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ