“Олександрія” на своєму полі перемогла “Зорю”

111

Підопічні Володимира Шарана без свого наставника, якого контрольно-дисциплінарний комітет УАФ дискваліфікував на два матчі, протистояла одному з лідерів чемпіонату України – луганській Зорі, повідомляє «Голос Громади».

ФК “Олександрія”, 23 листопада, обіграли луганську “Зорю” (1:0) у матчі 15-у турі чемпіонату України сезону-2019/2020 серед клубів Прем’єр-ліги.

Так, у першому таймі “Олександрія” мала шанс вийти вперед вже на 23-й хвилині матчу, але Дмитро Гречішкін не реалізував пенальті. Тож, перша сорокап’ятихвилинка так і закінчилась без забитих голів.

Вже в другому таймі, під час флангової атаки, Дубра продовжив м’яч головою на Банаду, який замкнув передачу і забив переможний гол.

“Олександрія” втретє в сезоні обігрує “Зорю”. Після цієї перемоги “Олександрія” набрала 27 очок і посідає п’яте місце в турнірній таблиці УПЛ. У “Зорі” – 28 очок і друга позиція.