“Олександрія” здобула перемогу над львівськими “Карпатами”

107

Вчора, 4 березня, у Львові “Карпати” приймали “Олександрію” у матчі 21 туру УПЛ, повідомляє «Голос Громади».

Олександрійці виявилися сильнішими за львів’ян на їхньому полі, та перемогли з рахунком 0:4.

Так, перша половина гри не була багатою на гострі моменти, та вже на 35 хвилині “Олександрія” отримала нагоду вийти вперед. Після подачі кутового Бабогло впав у штрафному майданчику “левів” – сумнівний пенальті. Удар з позначки впевнено реалізував Третьяков.

На 58-й хвилині півзахисник “Олександрії” зробив дубль.

До розгромного рахунок на 73-й хвилині довів Артем Сітало. Остаточний результат на 89-й хвилині встановив Євген Банада.

“Олександрія” перемогла “Карпати” 4:0, набрала 37 очок та залишилася на п’ятому місці. “Карпати” мають 12 пунктів та займають останнє місце.