“Олександрія” здобула першу перемогу в новому сезоні УПЛ

143

Минулими вихідними, в матчі третього туру чемпіонату України з футболу, “Олександрія” на КСК «НІКА» приймала донецький “Олімпік”, повідомляє Голос Громади.

Вже в першому таймі, на 43-й хвилині, Шендрик відбивши м’яч у Дениса Бетім  влучно попав у ворота суперників, вивівши команду вперед з рахунком 1-0.

Та вже у другому таймі “Олімпік” зміг відіграти один гол. Після розрізної передачі від Пасіча Матар з кута воротарського несильно пробив повз голкіпера – 1-1.

Втім, Олександрія вже за дві хвилини відновила свою перевагу. Безбородько прийняв передачу від Сітала й зльоту метрів з 25-ти запустив м’яч у дальню дев’ятку – 2-1.

Таким чином, «Олександрія» відстояла свою першу перемогу у новому сезоні УПЛ та піднялася на 10 місце в турнірній таблиці.