Олександрієць посів друге місце на XV фестивалі «Нотка Поліглотка», який відбувся у Варшаві

190

Днями у Варшаві пройшов XV фестиваль – перегляд європейської пісні «Нотка Поліглотка». Відбір учасників фестивалю проходив в декілька етапів.

Про це «Голосу Громади» повідомив призер конкурсу та уродженець з Олександрії Олександр Сухомлин.

Перший етап був побудований на тому, що учасники повинні  були вислати заявку на участь в конкурсі та запис пісні, котру будеш презентувати на фестивалі.  До першого етапу надійшло понад 250 заявок.

З 250 учасників, в гроні яких були вокалісти, дуети і колективи, до фінального прослуховування було допущено 140 учасників. Прослуховування відбувались протягом двох днів у Варшаві, куди приїхали учасники зі всіх куточків Польщі та з-за кордону.

Читайте також:  Вже цієї п'ятниці олександрійці зможуть помилуватися розмаїттям гладіолусів

Особливістю  фестивалю було поділення нагород  за мовним критерієм. Учасники виконували  пісні англійською, німецькою, французькою, чеською, нідерландською  та іншими мовами.

«Я співав пісню «Rise Like a Phoenix»(англійською мовою) переможниці Євробачення 2014 року Кончіти Вурст. Мій виступ професійне журі до складу якого входили викладачі музичних шкіл, музичні продюсери, оцінило високо. На підсумковому протоколі я знаходився на 2 позиції з 140 учасників. Був дуже високий рівень фестивалю, особливо був захоплений учасниками молодшого віку, коли діти 10-14 років співають дорослі пісні і справді розуміють про що йдеться у цій пісні. Гран-Прі фестивалю дістався вокальному колективу. Я справді дуже задоволений тим, що був учасником цього фестивалю, що журі високо оцінили мої вокальні здібності, і вже готуюся до наступних фестивалів» – поділився враженнями срібний призер фестивалю Олександр Сухомлин.

Читайте також:  Щоб в олександрійських голів кварталкомів не опускалися руки…

Додамо, що Олександр мешкав в Олександрії й займався у зразковому вокальному колективі «Нові Імена» (кер. Наталія Заболотнікова). З 2015 року переїхав жити та навчатися до Варшави.

В Польщі приймає активну  участь у різних фестивалях.  За останні 3 місяці Олександр взяв участь у трьох конкурсах де посів призові місця.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ