Олександрієць посів ІІІ місце у столичному чемпіонаті з велокросу

153

В Києві пройшов офіційний чемпіонат міста з велокроссу. У ньому взяли участь два спортсмени з Олександрії: Олександр Скринник і Артем Суздал, повідомляє «Голос Громади».

Особливості даного велокроссу: це гонка, яка проводиться у період з вересня по лютий місяць і її тривалість за регламентом складає одну годину. Старт проходив в парку Дорогожичі, всього учасників було 41, а в категорії власне «велокрос» зареєструвалися 23 велосипедисти. Судили гонку арбітри Національної федерації велоспорту України.

Слід зазначити, що погода напередодні нинішнього великого снігопаду була по-справжньому «кросовою»: майже цілий день лив дощ, під колесами – місиво з підталого снігу шаром 10-12 см та багна. Це не рахуючи передбачених правилами перешкод на трасі: сходинок і бар’єрів. Втім, про гонку розповість сам її учасник Олександр Скринник:

Читайте також:  Письменниця Alina Ross, уроджениця вулиці Першотравневої

«Стартували добре. Сніг був дуже в’язкий як пісок, тому про великі швидкості можна було забути (крім хіба що ділянки по бетонній плитці). Постійно все забивалося багном і снігом, через це навіть велотуфлі не хотіли пристебуватися. Під завершення гонки думав,  що фінішуватиму четвертим, оскільки три учасники обігнали мене. Але на останньому колі все змінилося: я почав наздоганяти третього суперника, зібрався з силами, думками і на останньому колі він почав трохи відставати, а я додав темп ось і вийшло вирізати відрізок, обігнати та дотерпіти півкола. Вже на фінішній прямій озирався, але суперника не бачив, в підсумку посів ІІІ місце. Взагалі я люблю гонки з інтригою, а коли інтрига триває до останніх метрів – це ще крутіше! Артем Суздал теж відмінно закінчив гонку, для нього це був практично дебютний старт у цьому році, оскільки він не стартував попередніх років 10. Але цього року він купив новий велосипед і почав займатися. Ми з ним з однієї велошколи,  тренувалися разом 10 років тому.  Завдання у Артема було доїхати і отримати задоволення від гонки, з чим він і впорався. Всім читачам «Голосу Громади» бажаю спорту і гарного настрою!».

Читайте також:  Майже два десятки хворих на пневмонію дітей лікуються у дитячій лікарні на стаціонарі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ