Онкохворі та діти для першого заступника міського голови Давиденко не в «пріоритеті»

293

Нещодавно під час проведення 10-ї позачергової сесії Олександрійської міської ради, котра дістала назву «скандальної», перший заступник Олександрійського міського голови депутат обласної ради від «Опозиційного блоку» Людмила Давиденко, вийшовши до трибуни,  нагадала присутнім та усім олександрійцям, які мали змогу переглянути трансляцію проведення пленарного засідання, про свої математичні здібності, зробивши прямо в сесійній залі розрахунки щодо необхідних коштів на ремонт покрівлі онкодиспансеру.

Нагадаємо, що у своїй промові Давиденко висловила думку стосовно обласної влади, яка сьогодні демонструє подвійні стандарти, в питаннях розподілу коштів з обласного бюджету.    Першого заступника міського голови дуже обурив той факт, що з обласного бюджету на ремонт покрівлі онкодиспансеру було виділено 1,2 млн. грн. та ще 3,7 млн. грн. на ремонт Олександрійської гімназії. Швидко порахувавши, Давиденко повідомила, що на ремонт покрівлі  онкодиспансеру можна було витратити не більше 600 тис. гривень.

Читайте також:  Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитись в Одесі на адміністратора

Як виявилося, Людмилу Вадимівну взагалі мало турбує питання стану приміщень та умов, в яких сьогодні лікують пацієнтів онкодиспансеру та тих умов, в яких навчаються вихованці гімназії. Давиденко заявила, що вищезгадані питання, щодо виділення зазначених коштів на ремонти закладів, не можна назвати пріоритетом. За такими розмовами складається чітка картина відношення цієї посадової особи до дітей та онкохворих в цілому, до речі яких, за словами головного лікаря Хірси В.П., щорічно в закладі лікується близько 1000 пацієнтів.

Читайте також:  У Кіровоградській області у зв'язку з негодою оголосили I рівень небезпечності

Демонструючи приміщення, які найбільше постраждали за 4 роки  протікання покрівлі та сьогодні потребують проведення відповідних ремонтних робіт, головний лікар розповів, що в лікувальному закладі планується відремонтувати загалом 24 приміщення та встановити 39 сучасних пластикових вікон, адже частина вікон була встановлена раніше.  Крім цього Володимир Хірса запропонував журналістам особисто оглянути покрівлю лікувального закладу, капітальний ремонт якої був здійснений у 2015 році.

Про аварійність приміщення Олександрійської гімназії та неможливість займатися в аудиторіях з прогнилою покрівлею також розповів директор Анатолій Коротков. Мова йде про прибудову, яку два роки тому було визнано аварійною та такою, що потребує капітальної реконструкції. Загальна вартість робіт складає 6 млн. грн. – говорить Коротков, пояснюючи цю цифру відсутністю необхідної кількості туалетів, душових, гардеробу та ін.: «Будівля сьогодні повністю руйнується, покрівля  згнила, по стінах пішли тріщини, проводка  застаріла, а внутрішній туалет взагалі один на всю гімназію як для вчителів, так і для вихованців».

То невже такий стан цих різних за призначенням будівель та приміщень, в одному з яких забезпечується лікування пацієнтів не лише з Олександрії, а й з Олександрійського, Онуфрієвського, Світловодського та Петрівського районів, а в іншому – навчання наших дітей, дійсно для першого заступника мера Людмили Давиденко не є пріоритетом? …

Читайте також:  Олександрійці можуть змінити виборчу адресу для участі у місцевих виборах онлайн

З повагою до олександрійської громади!

(Фотоматеріал використаний з сайту «Моя Александрия»).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ