Операція «Новорічна ялинка-2020»: на Кіровоградщині складено перші «святкові» протоколи

197

Враховуючи наближення новорічних свят, питання щодо придбання та утилізації новорічних красунь гостре, як голки на вічнозеленому дереві.

Державною екологічною інспекцією у Кіровоградській області  з початком операції «Новорічна ялинка -2020» постійно проводяться рейди по дотриманню законності продажу і придбання новорічних ялинок в населених пунктах області, повідомляє “Голос Громади”.

Так, станом на 20 грудня поточного року складено 4 протоколи за пошкодження зелених насаджень, до адмінвідповідальності притягнуто 4 особи, накладено штрафи на суму 1700 грн., розраховано шкоду та пред’явлено 4 претензії на суму 1070 грн., також складено 2 адмінпротокли по ст. 88-1 КУпАП, які скеровані на розгляд до судових органів.

Читайте також:  На Кіровоградщині оголосили конкурс на здобуття щорічної премії ім.Якова Паученка

Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області закликає купувати новорічні ялинки тільки в організованих пунктах продажу. Згідно з законодавством України підприємці повинні мати при собі такі документи: накладну з лісництва (при перевезенні товарно – транспортну накладну), сертифікат радіаційного обстеженні дерев, дозвіл на торгівлю з мокрою печаткою. В разі виявлення правопорушення, винні особи можуть бути притягнуті не тільки до адміністративної, а й до кримінальної відповідальності.

Читайте також:  Олександрієць організував наркобізнес у виправній колонії Кіровоградщини

Операція “Новорічна ялинка” триває.
Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ