Пенсіонерку з Олександрії шахраї обдурили на кругленьку суму грошей

458

Через тиждень, після отримання пенсії, літня жінка побачила, що купюри несправжні. Про неприємну подію, що трапилася з пенсіонеркою з Олександрії розповіла її сусідка, поділившись історією на своїй сторінці у фейсбук.

Минулого тижня пенсіонерка та її чоловік отримали пенсію, котру, як завжди, принесла їм поштарка. Літні люди, не перевіривши справжність отриманих купюр, поклали їх до слушного моменту, а коли виникла потреба у їх використанні, з’ясувалося, що купюри на суму 4000 грн несправжні.

Читайте також:  В Олександрії почали тестувати медперсонал на коронавірус

Як таке могло трапитися жінка не розуміє, адже за стільки років справної роботи люди повністю довіряють своїй поштарці і відгукуються про неї, як про порядну людину. Ймовірно, частина грошей з купюрами-смайлами, номіналом у 200 грн, була привезена вже на місцеве відділення Укрпошти. Проте ніхто з працівників поштового відділення, котрі мали безпосередній доступ до видачі коштів на пенсії олександрійцям, не звернув увагу на іграшкові купюри. Ошукана жінка звернулася за допомогою до правоохоронних органів та до самого відділення. Проте яким буде кінцевий результат цієї історії залишається тільки гадати, а літній жінці наразі треба ще якось дожити, у прямому сенсі цього слова, до наступної пенсії, адже в гаманці пенсіонерки залишилося усього 70 справжніх гривень.

Читайте також:  Підтримуємо рівні можливості: на Кіровоградщині пройдуть заходи для громадян з інвалідністю

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ