Переможний пенальті для «Олександрії»

283

Вчора, 30 жовтня, в Олександрії, на КСК «Ніка» між відбувся поєдинок матчу 1/8 фіналу Кубка України 2019/20 між «Олександрією» та «Зорею», повідомляє «Голос Громади».

В першому таймі, на 28 хвилині рахунок відкрив Богдан Лєднєв, який ударом зі штрафного вразив ворота господарів.

Та «Олександрія»  відігралася лише під завісу матчу – Стецьков замкнув подачу з флангу 1:1.
Основний та додатковий час матчу завершився внічию.

Зокрема, в екстра-таймах, в серії пенальті олександрійці вирвали квиток до наступного раунду змагань з рахунком 5:4.

Тож, завдяки переможному пенальті, «Олександрія» вийшла до 1/4  фіналу Кубку України.

В чвертьфіналі Кубка України зіграють: Олександрія, Маріуполь, Десна, Минай, Інгулець, Ворскла, Альянс, та Динамо.

Команди будуть розподілені на пари жеребкуванням, яке відбудеться найближчим часом (дата поки невідома).

Базовою датою проведення чвертьфінальних матчів призначено 4 березня.