Перевізники Кіровоградщини мають дотримуватись необхідних вимог та умов перевезень на час карантину

87

Перевізники Кіровоградщини, які забезпечують міські, приміські, внутрішньообласні перевезення пасажирів, мають дотримуватись тимчасових рекомендацій у роботі на період карантину, повідомляє «Голос Громади» посилаючись на сайт Кіровоградської ОДА.

До тимчасових рекомендацій при доставлені пасажирів належать:

  • всі працівники перед початком робочої зміни мають проводити температурний скринінг. Якщо людина матиме температуру понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань, її не допустять до виконання обов’язків;
  • під час перевезень водій повинен перебувати від пасажирів на відстані 1 метра, знаходитись у ізольованій кабіні чи мати в салоні пластикову перегородку.
Читайте також:  Вода і камінь точить: Водоканал «дотиснув» Олександрійську міську владу

«Пасажирів, які не використовують респіратор чи захисну маску, перевозити забороняється. При цьому поруч із пасажирськими дверима має бути розміщене нагадування про необхідність використання засобів індивідуального захисту у громадському транспорті. Перед кожним новим рейсом у салоні має проводитись вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів», – йдеться у підписаному головою Кіровоградської ОДА Андрія Балоня розпоряджені з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Читайте також:  До уваги мешканців Олександрійщини! «Нафтогаз» переводить клієнтів на єдиний платіжний рахунок

БЕЗ КОМЕНТАРІВ