Сьогодні, 7 листопада 2016 року в Кіровоградській ОДА під час апаратної наради обговорили заходи щодо стану доріг та готовності до боротьби з негодою в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр.

Так, за 2016 рік вже ліквідовано 475 тис. 437 м.кв. ямковості, змінено 1570 дорожніх знаків та встановлено 212 знаків зимового утримання. Крім цього, керівництвом САД в Кіровоградській області вже укладаються договори щодо співпраці з рятувальниками та поліцейськими в разі погіршення ситуації на дорогах.

Читайте також:  Телефон і графік роботи “Гарячої лінії” Пенсійного фонду області у грудні

Нагадали під час наради і про завдання для керівників районів та міст. Зокрема, вже зараз потрібно відпрацювати питання укладання договорів з підприємствами для залучення їх техніки в разі несправності чи її недостатньої кількості під час негоди, а також провести нараду по створенню незменшуваного резерву палива.

Також керівник САД області звернувся до учасників наради з проханням допомогти в заготівлі піску, так як наразі забезпечено 86% з необхідної кількості.

Читайте також:  За минулу добу COVID-19 забрав життя 8 мешканців Кіровоградської області

Насамкінець, одним із вкрай важливих завдань є складання керівниками районів, міст, селищ та сіл списків породіль, людей на гемодіалізі та інших осіб, яких в разі загрози негоди будуть евакуйовувати до відповідних установ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ