Підприємець з Кіровоградщини: «Зруйнувати свою репутацію нелегальними працівниками дуже просто»

401

Компаніївська районна філія обласного центру зайнятості, з метою донесення до роботодавців інформації щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення трудових відносин, а також роз’яснення переваг офіційного працевлаштування та ризиків незадекларованої праці, долучається до проведення інформаційної кампанії «Виходь на світло!», започаткованої Державною службою України з питань праці.

Днями директор та фахівці районної філії відвідали торгівельні заклади селища Компаніївка. Серед них і приватний підприємець Олександр Мараховський, діяльність якого пов’язана з реалізацією меблів, складної побутової техніки, господарських товарів, будівельних матеріалів, а також встановленням металопластикових вікон та дверей.

Читайте також:  На Кіровоградщині знову відновили видачу «пакунку малюка»

Понад 15 років тому, за сприяння Компаніївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості О. Мараховський відкрив власний бізнес, який у подальшому став сімейним. Упродовж багатьох років приватний підприємець плідно співпрацює із службою зайнятості у напрямку добору необхідних працівників. За період розвитку бізнесу підприємець створив не одну торговельну точку не лише у Компаніївці, а й в інших районах області, де він створив не одне робоче місце.

Увагу підприємця було зосереджено на недопущенні використання незадекларованої праці, а також обов’язковому оформленні трудових відносин та дотриманні умов трудового договору.

Читайте також:  В Олександрії продезинфікували понад 40 зупинок громадського транспорту

«Я вже не один рік наполегливого працюю у напрямку розвитку сімейного бізнесу, у нього вкладено чималі кошти. Упродовж усієї підприємницької діяльності, я використовую виключно легальну найману працю, адже добре розумію, що незадекларовані працівники – це грубе порушення, яке користі нікому не принесе. Зруйнувати свою репутацію нелегальними працівниками дуже просто, а наслідком може стати втрата авторитету, довіри людей та влади, а з ними – клієнтів та прибутків. Тому я зробив вибір: легальна зайнятість найманих працівників – це гарантія соціального захисту усіх сторін ринку праці», – переконливо розповідає О. Мараховський.

Читайте також:  На Кіровоградщині сталася ДТП: 2 людей загинуло

Під час активного діалогу сторони окреслили шляхи подальшої співпраці щодо добору необхідних працівників, у т.ч. й шляхом стажування безпосередньо на робочих місцях, можливостях електронних сервісів служби зайнятості, які на сьогодні є однією з нових форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям.

«Завдяки тісній багаторічній співпраці із службою зайнятості я успішно вирішую питання кадрового забезпечення», – зазначив наостанок О. Мараховський.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ