Підприємці Кіровоградщини заборгували 166,5 мільйонів гривень

65

За даними Головного управління ДПС у Кіровоградській області, 11 326 фізичних осіб – підприємців мають 166,5 млн грн заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, повідомляє “Голос Громади”.

Нагадуємо, що нарахування зобов’язань здійснюється щоквартально в автоматичному режимі навіть тим фізичним особам-підприємцям, які не займаються пілприємницькою діяльністю та не подають звітність, але не здійснили державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Читайте також:  Олександрієць організував наркобізнес у виправній колонії Кіровоградщини

Рекомендуємо з питань обчислення і сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, погашення існуючої заборгованості, припинення підприємницької діяльності звертатись до органів ДПС на відповідній території.

Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області наголошує: своєчасна сплата єдиного соціального внеску є запорукою зарахування страхового стажу сьогодні та призначення пенсії завтра!

Читайте також:  На Кіровоградщині сьогодні очікується значне погіршення погодних умов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ