Пішов з життя Заслужений Вчитель України та почесний громадянин Олександрії І.А. Шевченко

1236

Сьогодні прощатимуться з ветераном війни, Заслуженим Вчителем України та почесним громадянином Олександрії Іллею Антоновичем Шевченко, повідомляє «Голос Громади».

Ілля Антонович помер 23 лютого на 98-му році життя. У грудні минулого року Ілля Антонович відзначив своє 97-річчя. Прощання відбудеться сьогодні, 24 лютого, о 13:00 за місцем проживання Шевченка на мкрн Перемога за адресою вул. Говорова 7.

Читайте також:  На Кiровоградщинi завершився весняний призов на строкову вiйськову службу

Кореспонденти «Голосу Громади» висловлюють співчуття рідним та близьким.

Довідка.
Ілля Антонович народився у 1923 році в селі Ново-Стародуб, де і пройшло його дитинство. Після закінчення школи пішов на фронт. Був учасником бойових дій, пройшов шлях від рядового до офіцера-старшого лейтенанта, командира батареї. Як учасник Великої Вітчизняної війни має бойові нагороди: орден Б.Хмельницького, медаль «За відвагу».

Читайте також:  Карантин і дитячий відпочинок: на Кіровоградщині розпочали працювати два дитячі табори 

Після війни закінчив Київський державний учительський інститут ім.О.М.Горького та Кіровоградський Державний педагогічний інститут О.С.Пушкіна.

Олександрійській середній школі №13 Ілля Антонович віддав 27 років життя. Одночасно протягом 10 років був директором та науковим кореспондентом Академії педагогічних наук. Працював Старшим викладачем, доцентом кафедри педагогіки Кіровоградського педінституту, потім довгий час у педагогічному коледжі м.Олександрії.

Читайте також:  В Олександрійській поліції прокоментували недавню ДТП

Шевченко І.А. – кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений вчитель України, лауреат обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського.

Незважаючи на свій поважний вік, Ілля Антонович завжди брав активну участь у житті міста та патріотичному вихованні молодого покоління.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ