Це не перший такий словесний «випад» міського голови в бік депутатів, адже Степан Цапюк та його заступник Давиденко постійно тренують витримку своїх опонентів, даючи волю не завжди коректним, як для посадових осіб,  висловлюванням.

Цього разу міський керманич взагалі не став добирати слів та по завершенні 10-ї позачергової сесії, вже по установленій традиції, почав «працювати» на телекамери. Степан Цапюк звинуватив заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрія Коломійцева у помсті мешканцям Олександрії за те, що вони не обрали Коломійцева міським головою.

Читайте також:  В Олександрії мають намір звести черговий торговельний центр

Поряд із цим керманич наголосив, що заступник голови ОДА Коломійцев особисто намагався зірвати сесію, маючи певний вплив на депутатів Олександрійської міської ради.

На підтримку мера, як завжди, до трибуни вийшла його перший заступник, почавши розповідати про подвійні стандарти обласної влади.  Можливо, інформація з вуст Давиденко й сприймалася б як об’єктивна, якби не було видимої розбіжності слів із діями цього політика. Про це якнайкраще свідчить остання сесія обласної ради, на якій Давиденко не звернулася до присутніх з пропозицією щодо необхідності вирішення, за її словами, болючого, для Олександрії, питання пільгового перевезення в місті. Хоча зовсім нещодавно перший заступник міського голови запевняла олександрійців  зовсім у протилежному.

Читайте також:  В Україні підвищено прожитковий мінімум та пенсії: на що це вплине?

Ось вам, шановна громадо, й подвійні стандарти, про які так вправно розповідає Давиденко. Звичайно ж, набагато легше з трибуни вихвалятися своїми досягненнями в питаннях «вибивання» грошей на потреби Олександрії, та по факту робити  навпаки.

З повагою до олександрійської громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ