Поки господиня спала, в її квартиру намагався забратися злодій

550

Про подію, що нещодавно сталася в одній з олександрійських багатоповерхівок по вулиці Червоного козацтва кореспондентам Голосу Громади розповіла жінка, котра ледве не стала жертвою злодіїв.

Минулого тижня близько першої години ночі жінка прокинулася, почувши якийсь шурхіт, як їй спросоння тоді здалося, незрозумілі звуки доносилися начебто з вхідних дверей. Проте особливої уваги вона на це не звернула, адже подумала, що це можливо її кішка бавиться або ж шурхіт доноситься з вулиці, адже вона проживає на першому поверсі, а вікна виходять на проїжджу частину.

Читайте також:  Коли школярам Олександрії чекати на зимові канікули?

Заспокоївши себе такими припущеннями, жінка знову заснула, проте вже о пів на другу ночі незрозумілі звуки стали ще гучнішими. Підійшовши до дверей, господиня квартири збагнула, що хтось намагається відкрити замок її дверей. Вона обережно виглянула в “глазок” і побачила чоловіка, котрий наполегливо намагався відкрити двері. Жінка закричала, що викличе поліцію, після чого чоловік кинув колупати замок і швидко вибіг із під’їзду.

Читайте також:  З 1 грудня мешканці Кіровоградщини отримуватимуть допомогу по безробіттю у більшому розмірі

На ранок перелякана жінка зателефонувала своїм дітям, адже не змогла вийти з квартири, так як замок виявився пошкодженим. Того ж дня господиня квартири замінила замок, проте страх її не полишає й до сьогодні, адже вона хвилюється, щоб такий випадок більше не повторився.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ