Полiцейськi Кіровоградщини затримали банду фальшивих колекторів

207

До угруповання, яке “вибивало” у громадян неіснуючі борги, входили двоє жителiв Кiровоградської та Полтавської областей, повідомляє «Голос Громади» на сайт «ГУНП у Кіровоградській області».

Так, за даними сайту поліції встановлено, що «колектори»  вимагали вiд громадян грошовi кошти у сумi декiлька сотень тисяч доларiв США, а у випадку вiдмови вiд сплати “боргу” – погрожували фiзичною розправою або пошкодженням чи знищенням майна.

Читайте також:  COVID-19 на Кіровоградщині: +5 нових випадків за добу та ще одна смерть

Пiд час зустрiчi з одним iз потерпiлих особи вчинили на нього розбiйний напад та завдали тiлесних ушкоджень.

Працiвники вiддiлу детективiв слiдчого управлiння полiцiї областi спiльно з управлiнням стратегiчних розслiдувань у Кiровоградськiй областi, пiд процесуальним керiвництвом прокуратури областi припинили злочинну дiяльнiсть групи вимагачiв та вилучили у них боєприпаси, а саме: двi бойовi гранати типу РГД-5, а також набої, пiстолети, сигнальнi ракети, гранати та ножi.

Читайте також:  Про звернення олександрійців до міської влади довжиною у 5 років

Розслiдування у рамках кримiнальних проваджень, розпочатих за ч. 2 ст. 189 (вимагання), ч. 2 ст. 187 (розбiй) та ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зi зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримiнального кодексу України, триває.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ