Поліцейські здійснюватимуть низку заходів для попередження надзвичайних ситуацій на дорозі

95

Поліцейські нагадали про безпеку дорожнього руху з початком опадів. Як повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Кіровоградській області, водії та пішоходи мають бути особливо обережними – адже з погіршенням погодних умов безпека руху ну дорогах потребує серйознішої уваги.

Аби забезпечити чітку роботу снігоприбиральної техніки та  вільний рух авто, працівники поліції в зимовий період здійснюватимуть низку превентивних заходів. Зокрема, за допомогою ЗМІ, Інтернету та соцмереж оперативно інформуватимуть учасників дорожнього руху про стан проїзду дорогами, здійснюватимуть регулювальні дії в разі необхідності.

Читайте також:  На водоймах Олександрії з відпочивальниками провели профілактичні бесіди

Крім того, в населених пунктах Нацполіція запропонує місцевим органам виконавчої влади ввести так зване «зимове паркування» (стоянка з різних боків вулиць здійснюється по парних і непарних числах), що дозволить забезпечити вчасне прибирання наслідків негоди.

Варто зазначити, що для звільнення проїзної частини від снігу потрібен час, тому на засніжених ділянках доріг можливі введення обмежень для руху транспортних засобів. Крім цього, прес-служба відомства звертається водіїв з проханням з порозумінням відноситися до тимчасових незручностей та не заважати роботі дорожніх служб. Перечекати негоду можливо на стоянках об’єктів придорожнього сервісу та місцях для відстою транспорту.

Читайте також:  Олександрійські ветерани-гірники судитимуться з державою Україна

Окрім того, водіння транспортних засобів у зимовий період вимагає додаткової зосередженості та має свої особливості. Тож водіям необхідно вже зараз підготувати свої авто до експлуатації в зимовий період. Обов’язково змінити гуму в транспортних засобах на зимову, перевірити гальма, зовнішні світлові прилади, справність склоочисників, системи обігріву та охолодження. Ну й звичайно дотримуватись Правил дорожнього руху, ні в якому разі не перевищувати швидкість, дотримуватись безпечної дистанції, за умов опадів та ожеледиці з особливої обережністю рухатися по мостах та естакадах.

Читайте також:  В Олександрії відбудуться заходи з вшанування пам’яті загиблих

В разі ж необхідності надання допомоги учасникам дорожнього руху варто терміново повідомити поліцію. Якщо Ви побачили, що хтось потрапив у скрутну ситуацію через негоду, можна зателефонувати за номером «102».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ