Помер екс-керівник Кіровоградської облдержадміністрації

1069

Днями, на 80-му році пішов із життя колишній голова Кіровоградської ОДА – Громовий Михайло Пилипович, якого згадують як добру, порядну, чесну та відповідальну людину й земляка, повідомляє «Голос Громади».

Народився Михайло Пилипович Громовий 20 липня 1940 року у Червоній Кам’янці Олександрійського району Кіровоградської області. З 1960 року працював головним агрономом колгоспу ім. Куйбишева Світловодського району. У 1961–1964 роках служив в армії. З вересня 1964 року – головний агрономом колгоспу «Радянська Україна» Олександрійського району. З серпня 1965 по вересень 1973 роки працював на комсомольській роботі. З червня 1975 по липень 1982 – на партійній роботі . З липня 1982 – по лютий 1988 – перший заступник голови виконкому Кіровоградської обласної Ради народних депутатів, голова агропромислового комплексу області. З лютого 1988 по вересень 1996 – генеральний директор асоціації «Кіровоградцукор».

Читайте також:  Вступили зміни до Закону: відтепер без надання дозволу міської ради можна замовити техдокументацію із землеустрою

Набутий керівний досвід прислужився Михайлу Пилиповичу, коли у вересні 1996 року його було призначено головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. В цей період помітно зросли обсяги промислового та сільськогосподарського виробництва, до ладу став цілий ряд об’єктів соціально-культурного призначення.

У жовтні 1998 року Михайла Пилиповича було призначено радником Президента Леоніда Кучми.

Пам’ять про цю непересічну людину й державного діяча назавжди збережеться в наших серцях.

Читайте також:  У немовляти в Олександрійській громаді виявлено ковід

За інформацією сайту Кіровоградської ОДА.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ