«Пожалуйста, помогите! Моя родная сестричка находится в критическом состоянии в Кировоградской областной больнице!» – з такими словами до редакції Голосу Громади  звернулася Ксенія Володимирівна Плакунова (Марченко).

Її сестра, Леся Володимиріна Гулуєва (Марченко), матір двох дітей, 14 травня 2016 року перенесла тяжкі пологи. Нажаль дитину жінки врятувати не вдалося, а сама Леся наразі знаходиться в реанімації.

Оскільки фізичний та психологічний стан жінки після такої трагедії дуже тяжкий, її організм не може боротися з ускладненнями. За результатами аналізів у породіллі відбулося отруєння організму та частково відмовили нирки та печінка. Зараз жінка перебуває на постійному гемодіалізі.

Читайте також:  В Олександрії шукають родини для дітей сиріт

Ксенія дуже переживає за стан здоров’я сестри, адже не дивлячись на те, що лікарі реанімували жінку, її стан ще й досі є критичним. І для того, щоб він покращився потрібне лікування не з дешевих – приблизно по 5 тисяч гривень на день.

Саме тому Ксенія звертається з проханням допомогти. 65 жителів Олександрії вже здали кров Лесі, але на даний час більш актуальною є фінансова допомога. Крім цього лікарі діагностували в жінки ще й запалення легенів, яке дуже тяжко лікується при відмові нирок та печінки.

Читайте також:  На Кіровоградщині є нові випадки хворих на КОВІД-19

Закликаємо не покинути сестер в їх біді та надати посильну допомогу, поки Леся ще має шанси на життя! Будь-які гроші не будуть витраченими дарма та, можливо, допоможуть жінці оговтатися після такої втрати.

Якщо ви маєте можливість надати Лесі додаткову допомогу, зв’язатися з її сестрою можна за такими номерами:

098-296-19-68

063-285-03-99

Читайте також:  На Кіровоградщині працівник поліції заробляв на махінаціях з цифрами по витратах палива

Не будьмо байдужими!

Оновленно:

Сім’я та рідні Лесі Гулуєвої дякують всім, хто не залишився байдужим до їх біди та допоміг з лікуванням. Нажаль надана лікарями медична допомога не змогла врятувати жінку і сьогодні вона померла. Редакція Голосу громади висловлює співчуття родині.

З повагою до олександрійської громади!

1 коментар