Позачергова сесія міської ради: кошти на ремонт вулиці і «зміна вивіски» лікувального закладу

383

Два питання містив порядок денний 71-ї позачергової сесії Олександрійської міської ради, яка відбулася сьогодні, 24 липня, повідомляє «Голос Громади».

Згідно з першим проектом рішення депутати внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік, збільшивши доходи і видатки його спеціального фонду на 2,7 мільйона гривень. Це стало можливим за рахунок субвенції з місцевого і державного бюджетів (2 198 800 грн), перевиконання плану по загальному фонду міського бюджету (477 592 грн) та перевиконання плану по спеціальному фонду (57 000 грн). Кошти будуть спрямовані на ремонт дорожнього покриття вулиці 6-го Грудня. Під час обговорення цього питання було позитивно відзначено сприяння депутатів Верховної ради VIII скликання Анатолія Кузьменка (партія БПП «Солідарність») і Костянтина Яриніча у фінансуванні минулого року даних ремонтних робіт на суму 10 млн грн, та участь голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка, який також допоміг місту з виділенням вже нинішньої двомільйонної субвенції на ремонт цієї відомої олександрійської вулиці.

Читайте також:  Класи НУШ у Приютівській ОТГ отримали понад сотню ігрових наборів LEGO

Наступне питання стосувалося стоматполіклініки: згідно з вимогами цілої низки чинних державних законів, її пропонувалося реорганізувати з «Міської комунальної лікувально-профілактичної установи – стоматологічної поліклініки» у «Комунальне підприємство «Міська стоматологічна поліклініка» Олександрійської міської ради». За цей суто формальний проект рішення і проголосували члени виконкому. Новостворене комунальне підприємство залишається правонаступником і «послідовником» своєї ж попередньої установи.

Читайте також:  Юна олександрійка стала переможницею Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2020»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ