Претенденти на олександрійську землю виступили проти мера

413

Сьогодні, 12 жовтня 2016 року в приміщенні ПП “Гео-кадастровий центр” відбулася прес-конференція щодо перешкоджання Олександрійського міського голови Степана Цапюка у розвитку ковацтва в місті. Захід відбувся за ініціативи Сергія Григор’єва та інших представників Олександрійського козацького товариства “Козацький звичай”.

Під час прес-конференції обговорили питання виділення земельних ділянок громадянам та учасникам АТО, котрі погодилися під егідою товариства створити в Олександрії “Історико-культурно туристичний центр “Козацький звичай”. За словами Григор’єва, міськрада відмовила громадянам у виділенні замлі, яку вони оформили за принципом “мовчазної згоди” через її бездіяльність у вирішенні цього питання. Коли ж розпочався судовий процес, з боку міськради почався тиск на господарську діяльність ПП “Гео-кадастровий центр”. Крім цього, підприємець наголосив на тому, що судові позови оплачуються за міські кошти, а постійні перевірки пов’язані з тим, що на вказані вище землі претендують треті особи.

Читайте також:  Понад сто першачків сядуть за нові одномісні парти у Приютівській громаді

Наразі ж три із чотирьох позовів, які подали представники майбутнього історико-культурного цетру, вони виграли. В майбутньому планується подати заяви до прокуратури та НАБУ щодо перешкоджання господарській діяльності з боку міського голови Степана Цапюка.

p1640742 p1640749

БЕЗ КОМЕНТАРІВ